Budowa placu zabaw – jak należy złożyć zamówienie?

Jeżeli planujesz wykonanie placu zabaw warto zwrócić się do specjalisty z firmy COMES. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować koncepcję nowego placu zabaw oraz ofertę cenową wykonania takiego placu. W momencie kiedy zdecydujesz się na konkretne urządzenia zabawowe z naszej oferty potrzebujemy pisemnego zamówienia, aby rozpocząć proces produkcji nowych urządzeń. Zamówienie może zostać wysłane pocztą e-mail lub faksem. W każdej chwili nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, aby służyć radą podczas procesu składania zamówienia.

Realizacja zamówienia

Rozpoczęcie wykonania nowego zlecenia zawsze potwierdzamy podając czas jego realizacji, warunki dostawy i montażu.  Czas realizacji nowego zamówienia trwa zwykle od trzech do pięciu tygodni . Okres ten uzależniony jest od wielkości zamówienia, stanów magazynowych w naszej firmie oraz okresu w roku, w którym zamówienie zostaje przyjęte do realizacji. Gdy produkcja urządzeń dobiega końca zawsze kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia konkretnego dnia dostawy i montażu urządzeń zabawowych.

Wraz z dostawą nowych urządzeń na Państwa plac zabaw nasi pracownicy przekazują szereg niezbędnych dokumentów potwierdzających jakość i bezpieczeństwo urządzeń zabawowych.

Przed i po wykonaniu zamówienia pozostajemy zawsze do dyspozycji naszego klienta, który może się zwrócić z każdym problemem dotyczącym użytkowania nowego placu zabaw. Nasza bogata oferta produktów pozwala na wykonanie koncepcji wielu różnych placów zabaw. Wszystkie urządzenia można obejrzeć na naszej stronie lub pobrać katalog produktów.

Biuro obsługi klienta

W celu otrzymania konkretnej oferty cenowej należy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów z Biura Obsługi Klienta, który przygotuje  indywidualną ofertę cenową i pomoże w doborze urządzeń na plac zabaw . Skontaktować się z nami możecie Państwo za pomocą telefonu, poczty e-mail lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Na życzenie klienta udostępniamy cennik produktów, jednak warto poprosić o konkretną ofertę cenową, która będzie zawierała aktualne promocje i rabaty.

Norbert Miernik

Autor wpisu Norbert Miernik

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier budownictwa Doradza jak prawidłowo zaplanować i przeprowadzić proces budowy placu zabaw czy siłowni plenerowej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przygotowywaniem inwestycji oraz fazą realizacji.

Komentarze

komentarzy

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.